Producenci
regulamin

Właścicielem sklepu jest firma SZEWEX Jolanta Cylwik

61-579 Poznań,
ul.Przemysłowa 21
Tel.: +48-61-833 53 11
Tel./Fax.:+48-61-833 09 74
szewex@szewex.pl
NIP: PL783-000-42-55

Postanowienia ogólne.

 1. Wszystkie ceny są cenami w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie, a także o konieczności potwierdzenia zakupu towaru po nowej cenie. UWAGA !!!   CENY OBOWIĄZUJĄ TYLKO W SKLEPIE INTERNETOWYM , NIE W SPRZEDAŻY STACJONARNEJ !!!
 2. Każde zamówienie jest realizowane dopiero po potwierdzeniu przez kupującego ilości zamówionych towarów, ich cen oraz terminu realizacji zamówienia. Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z tym, iż Kupujący zapoznał się z poniższym regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania Zawartość sklepu internetowego www.szewex.pl nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu Cywilnego, jest to prezentacja towaru. Złożenie zamówienia nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Kupujący wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać za pomocą : formularza dostępnego na stronie,
 2. Kupujący zobowiązany jest do podania danych adresowych, numeru NIP, numeru telefonu lub adresu e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. Zamówienia niekompletne, lub takie których rzetelności nie udało się potwierdzić nie będą realizowane.
 3. W uzasadnionych przypadkach Sklep może odmówić realizacji zamówienia, uzależnić jego zrealizowanie od przedstawienia odpowiednich dokumentów, lub dokonania przedpłaty na konto.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia do 14 dni roboczych. O każdym przedłużeniu tego terminu Sklep zobowiązuje się poinformować Kupującego, a Kupujący zobowiązuje się potwierdzić aktualność zamówienia.
 5. Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Koszt transportu opłaca Kupujący Zamówienie powyżej 400 zł brutto ( do 30 kg) - przesyłka gratis!(SAMEGO TOWARU BEZ KOSZTÓW TRANSPORTU)
 6. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie towaru wynikłe z funkcjonowania firm kurierskich, a także z powodu siły wyższej.
 7. Wysyłki według regulaminu realizowane są tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Warunki dostawy poza granice kraju omawiane są indywidualnie z Kupującym.

Płatności

 1. Sklep wystawia faktury VAT.
 2. Ceny towarów uwzględniają podatek VAT, są to ceny brutto wyrażone w złotych polskich.
 3. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.
 4. Koszt transportu opłaca Kupujący.
 5. Formy płatności:
 • za pobraniem - płatność przy odbiorze przesyłki do rąk kuriera poczty polskiej lub firmy przewozowej.
 • przelewem na konto - po wcześniejszym ustaleniu szczegółów
Gwarancja

 

 1. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest dołączenie dowodu zakupu
 2. Wizerunki towarów handlowych umieszczonych na stronach www.szewex.pl mają wyłącznie charakter poglądowy i nie są postawą do uznania reklamacji z tytułu różnicy w kształcie, kolorze, rozmiarze etc.
 3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 4. W przypadku wykonywania praw przysługujących kupującemu z gwarancji, zobowiązany jest on do wcześniejszego kontaktu ze Sklepem w celu ustalenia procedury reklamacyjnej. Wraz z reklamowanym towarem kupujący zobowiązany jest dostarczyć oryginalne opakowanie i potwierdzenie zakupu, dokładne określenie na piśmie usterki i okoliczności jej powstania, a także wszelkie akcesoria, które znajdowały się w opakowaniu w chwili zakupu. Koszty wysłania sprzętu do serwisu pokrywa kupujący, odesłania do kupującego w przypadku uwzględnienia reklamacji - Sklep.
 5. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie czternastu dni kalendarzowych licząc od daty zakupu w formie pisemnej. Odstąpienie w formie pisemnej pod rygorem nieważności może zostać przesłane na adres sklepu. Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien znajdować się w oryginalnym nieuszkodzony opakowaniu, w którym został dostarczony do kupującego. Wraz z towarem kupujący powinien odesłać otrzymane potwierdzenie zakupu, dokładne dane adresowe, oraz oznaczenie żądań, z zaznaczeniem czy ma to być wymiana na inny towar czy zwrot gotówki na konto. Za datę zakupu towaru uważa się datę nadania listu przewozowego lub przesyłki pocztowej. Kupujący pokrywa koszty wysyłki towaru w dwie strony. Zwroty realizowane będą w terminie 21 dnia otrzymania towaru wraz z żądaniem zwrotu gotówki, jeżeli zostaną spełnione w/w przesłanki.
 6. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika koszty transportu zwrotnego i serwisu pokrywa kupujący.
Prywatność i poufność


Podane przez Użytkowników dane osobowe, SZEWEX gromadzi i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.  Administratorem tych danych jest SZEWEX Jolanta Cylwik. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez SZEWEX w celu świadczenia Usług, obsługi transakcji sprzedaży oraz archiwizacji. Jeżeli użytkownik nie wyrazi na to zgody, nie będzie otrzymywał od  informacji marketingowych. Akceptacja regulaminu stanowi wyrażenie zgody przez Użytkownika na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych. Tym samym Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących towarów i usług własnych serwisu. Dane Użytkowników oraz treści ich wypowiedzi mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Zapewniamy użytkownikom wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawianie. Użytkownik ma prawo wniesienia żądania do zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych. Należycie chroni my gromadzone dane osobowe poprzez szereg zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych.

Postanowienia końcowe

 1. Sklep nie odpowiada za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące dane Kupującego.
 2. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
 3. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
 4. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
 6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z powodu braku towaru z przyczyn niezależnych.
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do pomyłek w opisach towarów a także w oznaczeniu ceny.
 8. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych".

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez www.szewex.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883.

 

Produkt dnia
PASY INDIANA - 5cm/czarny
PASY INDIANA - 5cm/czarny

32,81 zł

szt
PASY TOPY - 5cm/kratka/brąz
PASY TOPY - 5cm/kratka/brąz

19,99 zł

szt
PASY INDIANA - 7cm/czarny
PASY INDIANA - 7cm/czarny

46,73 zł

szt
PASY INDIANA - 2cm/czarne
PASY INDIANA - 2cm/czarne

13,13 zł

szt
PASY INDIANA - 7cm/brąz ciemny
PASY INDIANA - 7cm/brąz ciemny

46,73 zł

szt
PASY INDIANA - 7cm/beżowy
PASY INDIANA - 7cm/beżowy

46,73 zł

szt
PASY INDIANA - 2cm/brąz ciemny
PASY INDIANA - 2cm/brąz ciemny

13,13 zł

szt
PASY INDIANA - 3cm/brąz
PASY INDIANA - 3cm/brąz

20,51 zł

szt
PASY TOPY - 4cm/brąz/kratka
PASY TOPY - 4cm/brąz/kratka

14,99 zł

szt
PASY TOPY - 2cm/brąz/kratka
PASY TOPY - 2cm/brąz/kratka

9,99 zł

szt
PASY INDIANA - 3cm/czarne
PASY INDIANA - 3cm/czarne

20,51 zł

szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl